Skip links

Tel. +48 62 747 22 98

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ DANE KONTAKTOWE DO WSZYSTKICH DZIAŁÓW FIRMY

RBB-STAL Sp. z o. o.
ul. Powstańców Wielkopolskich 1B
63-200 Jarocin
NIP: 617-21-62-766
REGON: 300733822
BDO: 000081103

czynne: pn-pt,  godz. 7.30 – 15.30

RBB-STAL Sp. z o. o. – spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000852155. Kapitał zakładowy: 24 789 200,00 pln.

 

SEKRETARIAT
Tel. +48 62 763 60 00 / fax wew. 100
Tel. +48 62 763 64 01
info@rbb-stal.com.pl
 LOKALIZACJE
 Z1 – ul. Powstańców 1B
 Z2 – ul. Powstańców 7
 Z3 – ul. Powstańców 57

 

    Agnieszka Borusiak - Biesiada

    Dyrektor Zarządzający

    tel: +48 608 022 447
    mail: a.borusiak_biesiada@rbb-stal.pl

    Wybierz województwo i skontaktuj się z naszym specjalistą ds. sprzedaży

    ZACHODNIOPOMORSKIE

    Julia Kukiełka

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 606 145 371
    mail: j.kukielka@rbb-stal.pl

    POMORSKIE

    Julia Kukiełka

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Kom: +48 606 145 371
    mail: j.kukielka@rbb-stal.pl

    WARMIŃSKO-MAZURSKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Kom: +48 728 845 797
    mail: m.siemasz@rbb-stal.pl

    PODLASKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Kom: +48 728 845 797
    mail: m.siemasz@rbb-stal.pl

    LUBELSKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Kom: +48 728 845 797
    mail: m.siemasz@rbb-stal.pl

    MAZOWIECKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Kom: +48 728 845 797
    mail: m.siemasz@rbb-stal.pl

    Piotr Owczarski

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 692 416 380
    mail: p.owczarski@rbb-stal.pl

    KUJAWSKO-POMORSKIE

    Julia Kukiełka

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 606 145 371
    mail: j.kukielka@rbb-stal.pl

    WIELKOPOLSKIE

    Julia Szymańska

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 883 318 956
    mail: j.szymanska@rbb-stal.pl

    Jędrzej Ludwiczak

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 538 631 980
    mail: j.ludwiczak@rbb-stal.pl

    LUBUSKIE

    Piotr Owczarski

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 692 416 380
    mail: p.owczarski@rbb-stal.pl

    Julia Szymańska

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 883 318 956
    mail: j.szymanska@rbb-stal.pl

    DOLNOŚLĄSKIE

    Jacek Biesiada

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 660 718 132
    mail: j.biesiada@rbb-stal.pl

    OPOLSKIE

    RBBpracownica-avatar

    Aldona Paszko

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 795 447 081
    mail: a.paszko@rbb-stal.pl

    ŚLĄSKIE

    Agnieszka Tkocz

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 532 756 245
    mail: a.tkocz@rbb-stal.pl

    RBBpracownica-avatar

    Aldona Paszko

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 795 447 081
    mail: a.paszko@rbb-stal.pl

    ŚWIĘTOKRZYSKIE

    Agnieszka Tkocz

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 532 756 245
    mail: a.tkocz@rbb-stal.pl

    PODKARPACKIE

    RBBpracownica-avatar

    Aldona Paszko

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 795 447 081
    mail: a.paszko@rbb-stal.pl

    ŁÓDZKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Kom: +48 728 845 797
    mail: m.siemasz@rbb-stal.pl

    MAŁOPOLSKIE

    Agnieszka Tkocz

    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel: +48 532 756 245
    mail: a.tkocz@rbb-stal.pl

    DYREKTOR HANDLOWY

    Katarzyna Sikorska

    Dyrektor Handlowy

    +48 660 419 085
    k.sikorska@rbb-stal.pl

    Maciej Nadolny

    v-ce Dyrektor ds. Handlowych

    +48 539 098 800
    m.nadolny@rbb-stal.pl

    KIEROWNICY REGIONÓW:

    Aneta Krasowska - Baranowska

    Specjalista ds. Kluczowych Klientów Kierownik Regionu

    +48 606 720 562
    a.krasowska@rbb-stal.pl

    Katarzyna Tułaza

    Specjalista ds. Kluczowych Klientów Kierownik Regionu

    +48 600 370 806
    k.tulaza@rbb-stal.pl

    pgroblica

    Piotr Groblica

    Kierownik Sprzedaży Wyrobów Długich

    +48 660 419 083
    p.groblica@rbb-stal.pl

    Przemysław Rusnak

    Export Manager

    +48 795 596 799
    p.rusnak@rbb-stal.pl

    DZIAŁ JAKOŚCI

    Joanna Pawlak

    Menadżer Działu Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 539 732 410
    mail: j.pawlak@rbb-stal.pl

    Zuzanna Dworzyńska

    Inżynier ds. Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 883 318 946
    mail: z.dworzynska@rbb-stal.pl

    Damian Stache

    Inżynier ds. Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 883 846 765
    mail: d.stache@rbb-stal.pl

    Maciej Jatczak

    Inżynier ds. Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 539 094 154
    mail: m.jatczak@rbb-stal.pl

    DZIAŁ PRODUKCJI

    Robert Pospieszny

    Dyrektor Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 151
    Kom: +48 606 172 595
    mail: r.pospieszny@rbb-stal.pl

    jwos

    Jacek Woś

    Kierownik Planowania Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 152
    Kom: +48 604 990 916
    mail: j.wos@rbb-stal.pl

    mslaby

    Monika Słaby

    Planista Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 153
    mail: m.slaby@rbb-stal.pl

    mszymankiewicz

    Mariusz Szymankiewicz

    Planista Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 154
    Kom: +48 795 599 735
    mail: m.szymankiewicz@rbb-stal.pl

    Paweł Grochulski

    Planista Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 154
    Kom: +48 880 523 892
    mail: p.grochulski@rbb-stal.pl

    jjanik

    Joanna Janik

    Referent ds. Rozliczeń Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 153
    mail: j.janik@rbb-stal.pl

    DZIAŁ ZAKUPÓW

    sliwinski

    Siergiej Liwinski

    Kierownik Działu Zakupów

    Tel: +48 62 76 36 141
    Kom: +48 604 185 779
    mail: s.liwinski@rbb-stal.pl

    aroszak

    Agata Roszak

    Specjalista ds. Zakupów i Importu

    Tel: +48 62 76 36 142
    Kom: +48 539 732 409
    mail: a.roszak@rbb-stal.pl

    hbanaszak_becella

    Hanna Banaszak-Becella

    Specjalista ds. Zakupów

    Tel: +48 62 76 36 142
    Kom: +48 664 005 718
    mail: h.banaszak_becella@rbb-stal.pl

    DZIAŁ LOGISTYKI

    mkowalczyk

    Mariusz Kowalczyk

    Kierownik Logistyki Magazynu i Transportu

    Tel: +48 62 76 36 143
    Kom: +48 692 416 361
    mail:  m.kowalczyk@rbb-stal.pl

    pkasprzak

    Piotr Kasprzak

    Specjalista ds. Logistyki

    Tel: +48 62 76 36 148
    Kom: +48 883 310 173
    mail: p.kasprzak@rbb-stal.pl

    dblaszczyk

    Dominika Błaszczyk

    Specjalista ds. Logistyki

    Tel: +48 62 76 36 147
    Kom: +48 666 079 151
    mail: d.blaszczyk@rbb-stal.pl

    DZIAŁ KADR

    groszak

    Grażyna Roszak

    Kierownik Działu Kadr

    RBBheaderTelIcon+48 62 76 36 113
    RBBheaderTelIcon+48 795 541 921
    RBBheaderContactIcon g.roszak@rbb-stal.pl

    kidziaszek

    Katarzyna Idziaszek

    Specjalista ds. Kadr i Płac

    RBBheaderTelIcon+48 62 76 36 113
    RBBheaderTelIcon+48 795 541 921
    RBBheaderContactIcon k.idziaszek@rbb-stal.pl

    GŁÓWNA KSIĘGOWA

    uszpera

    Urszula Szpera

    mail: u.szpera@rbb-stal.pl

    esoltysiak

    Elżbieta Sołtysiak

    e.soltysiak@rbb-stal.pl

    mdabrowska

    Marzena Dąbrowska

    m.dabrowska@rbb-stal.pl

    bcelka

    Bernadeta Celka

    b.celka@rbb-stal.pl

    jsobczak

    Joanna Sobczak

    j.sobczak@rbb-stal.pl

    jszostak

    Joanna Szóstak

    j.szostak@rbb-stal.pl

    aswidurski

    Andrzej Świdurski

    Radca Prawny
    lwojtczak

    Łukasz Wojtczak

    Informatyk

    Tel: +48 62 76 36 114
    Kom: +48 883 317 024
    mail: l.wojtczak@rbb-stal.pl

    lwachowiak

    Łukasz Wachowiak

    Informatyk

    Kom: +48 882 349 510
    mail: l.wachowiak@rbb-stal.pl

    asokolowski

    Adrian Sokołowski

    Informatyk

    Tel: +48 62 76 36 114
    Kom: +48 532 513 581
    mail: a.sokolowski@rbb-stal.pl

    Wielkość czcionki
    Tryb kontrastowy