Skip links

Tel. +48 62 747 22 98

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ DANE KONTAKTOWE DO WSZYSTKICH DZIAŁÓW FIRMY

RBB-STAL Sp. z o. o.
ul. Powstańców Wielkopolskich 1B
63-200 Jarocin
NIP: 617-21-62-766
REGON: 300733822
BDO: 000081103

czynne: pn-pt,  godz. 7.30 – 15.30

RBB-STAL Sp. z o. o. – spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000852155. Kapitał zakładowy: 24 789 020,00 pln.

 

SEKRETARIAT
Tel. +48 62 763 60 00 / fax wew. 100
Tel. +48 62 763 64 01
info@rbb-stal.com.pl
 LOKALIZACJE
 Z1 – Stalowe Centrum Serwisowe – ul. Powstańców 1B
 Z2 – Wyroby Długie – ul. Powstańców 7
 Z3 – ul. Powstańców 57

 

    DZIAŁ JAKOŚCI

    Joanna Pawlak

    Menadżer Działu Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 539 732 410
    mail: jpawlak@rbb-stal.com.pl

    msoltysiak

    Marta Kosińska

    Specjalista ds. Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 795 540 412
    mail: mkosinska@rbb-stal.com.pl

    Zuzanna Dworzyńska

    Inżynier ds. Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 883 318 946
    mail: zdworzynska@rbb-stal.com.pl

    Damian Stache

    Inżynier ds. Jakości

    Tel: +48 62 76 36 189
    Kom: +48 883 846 765
    mail: dstache@rbb-stal.com.pl

    Wybierz województwo i skontaktuj się z naszym specjalistą ds. sprzedaży

    ZACHODNIOPOMORSKIE

    Julia Kukiełka

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 129
    Kom: +48 606 145 371
    mail: jkukielka@rbb-stal.com.pl

    POMORSKIE

    Julia Kukiełka

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 129
    Kom: +48 606 145 371
    mail: jkukielka@rbb-stal.com.pl

    WARMIŃSKOMAZURSKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Tel: +48 62 76 36 303
    Kom: +48 728 845 797
    mail: msiemasz@rbb-stal.com.pl

    PODLASKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Tel: +48 62 76 36 303
    Kom: +48 728 845 797
    mail: msiemasz@rbb-stal.com.pl

    LUBELSKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Tel: +48 62 76 36 303
    Kom: +48 728 845 797
    mail: msiemasz@rbb-stal.com.pl

    MAZOWIECKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Tel: +48 62 76 36 303
    Kom: +48 728 845 797
    mail: msiemasz@rbb-stal.com.pl

    Piotr Owczarski

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 123
    Kom: +48 692 416 380
    mail: powczarski@rbb-stal.com.pl

    KUJAWSKOPOMORSKIE

    Julia Kukiełka

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 129
    Kom: +48 606 145 371
    mail: jkukielka@rbb-stal.com.pl

    WIELKOPOLSKIE

    Julia Szymańska

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 126
    Kom: +48 883 318 956
    mail: jszymanska@rbb-stal.com.pl

    Jędrzej Ludwiczak

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 538 631 980
    mail: jludwiczak@rbb-stal.com.pl

    LUBUSKIE

    Piotr Owczarski

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 123
    Kom: +48 692 416 380
    mail: powczarski@rbb-stal.com.pl

    Julia Szymańska

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 126
    Kom: +48 883 318 956
    mail: jszymanska@rbb-stal.com.pl

    DOLNOŚLĄSKIE

    Jacek Biesiada

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 76 36 122
    Kom: +48 660 718 132
    mail: jbiesiada@rbb-stal.com.pl

    OPOLSKIE

    Agnieszka Tkocz

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Kom: +48 532 756 245
    mail: atkocz@rbb-stal.com.pl

    ŚLĄSKIE

    Agnieszka Tkocz

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Kom: +48 532 756 245
    mail: atkocz@rbb-stal.com.pl

    ŚWIĘTOKRZYSKIE

    Agnieszka Tkocz

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Kom: +48 532 756 245
    mail: atkocz@rbb-stal.com.pl

    PODKARPACKIE

    Agnieszka Tkocz

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Kom: +48 532 756 245
    mail: atkocz@rbb-stal.com.pl

    ŁÓDZKIE

    Marcin Siemasz

    Doradca techniczno-handlowy

    Tel: +48 62 76 36 303
    Kom: +48 728 845 797
    mail: msiemasz@rbb-stal.com.pl

    MAŁOPOLSKIE

    Aneta Krasowska - Baranowska

    Specjalista ds. Kluczowych Klientów

    Tel: +48 62 76 36 201
    Kom: +48 606 720 562
    mail: akrasowska@rbb-stal.com.pl

    DYREKTOR HANDLOWY

    aborusiak

    Agnieszka Borusiak - Biesiada

    Tel: +48 62 76 36 121
    Kom: +48 608 022 447
    mail: aborusiak_biesiada@rbb-stal.com.pl

    KIEROWNICY REGIONÓW:

    KIEROWNIK SPRZEDAŻY WYROBÓW DŁUGICH:

    pgroblica

    Piotr Groblica

    Kierownik Sprzedaży Wyrobów Długich

    Tel: +48 62 76 36 301
    Kom: +48 660 419 083
    mail: pgroblica@rbb-stal.com.pl

    EXPORT MANAGER:

    Przemysław Rusnak

    Export Manager

    Kom: +48 795 596 799
    mail: prusnak@rbb-stal.com.pl

    DZIAŁ PRODUKCJI

    Robert Pospieszny

    Kierownik

    Tel: +48 62 76 36 151
    Kom: +48 606 172 595
    mail: rpospieszny@rbb-stal.com.pl

    jwos

    Jacek Woś

    Specjalista ds. Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 152
    Kom: +48 604 990 916
    mail: jwos@rbb-stal.com.pl

    mslaby

    Monika Słaby

    Planista Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 153
    mail: mslaby@rbb-stal.com.pl

    mszymankiewicz

    Mariusz Szymankiewicz

    Planista Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 154
    Kom: +48 795 599 735
    mail: mszymankiewicz@rbb-stal.com.pl

    jjanik

    Joanna Janik

    Referent ds. Rozliczeń Produkcji

    Tel: +48 62 76 36 153
    mail: jjanik@rbb-stal.com.pl

    DZIAŁ ZAKUPÓW

    sliwinski

    Siergiej Liwinski

    Kierownik Działu Zakupów

    Tel: +48 62 76 36 141
    Kom: +48 604 185 779
    mail: sliwinski@rbb-stal.com.pl

    aroszak

    Agata Roszak

    Specjalista ds. Zakupów

    Tel: +48 62 76 36 142
    Kom: +48 539 732 409
    mail: aroszak@rbb-stal.com.pl

    hbanaszak_becella

    Hanna Banaszak-Becella

    Referent ds. Zakupów

    Tel: +48 62 76 36 142
    Kom: +48 664 005 718
    mail: hbanaszak_becella@rbb-stal.com.pl

    DZIAŁ LOGISTYKI

    mkowalczyk

    Mariusz Kowalczyk

    Kierownik Logistyki Magazynu i Transportu

    Tel: +48 62 76 36 143
    Kom: +48 692 416 361
    mail:  mkowalczyk@rbb-stal.com.pl

    pkasprzak

    Piotr Kasprzak

    Specjalista ds. Logistyki

    Tel: +48 62 76 36 148
    Kom: +48 883 310 173
    mail: pkasprzak@rbb-stal.com.pl

    dblaszczyk

    Dominika Błaszczyk

    Specjalista ds. Logistyki

    Tel: +48 62 76 36 147
    Kom: +48 666 079 151
    mail: dblaszczyk@rbb-stal.com.pl

    DZIAŁ KADR

    groszak

    Grażyna Roszak

    Kierownik Działu Kadr

    RBBheaderTelIcon+48 62 76 36 113
    RBBheaderTelIcon+48 795 541 921
    RBBheaderContactIcon groszak@rbb-stal.com.pl

    kidziaszek

    Katarzyna Idziaszek

    Specjalista ds. Kadr i Płac

    RBBheaderTelIcon+48 62 76 36 113
    RBBheaderTelIcon+48 795 541 921
    RBBheaderContactIcon kidziaszek@rbb-stal.com.pl

    GŁÓWNA KSIĘGOWA

    uszpera

    Urszula Szpera

    mail: uszpera@rbb-stal.com.pl

    esoltysiak

    Elżbieta Sołtysiak

    📧esoltysiak@rbb-stal.com.pl

    mdabrowska

    Marzena Dąbrowska

    📧 mdabrowska@rbb-stal.com.pl

    bcelka

    Bernadeta Celka

    📧bcelka@rbb-stal.com.pl

    jsobczak

    Joanna Sobczak

    mail: jsobczak@rbb-stal.com.pl

    jszostak

    Joanna Szóstak

    mail: jszostak@rbb-stal.com.pl

    aswidurski

    Andrzej Świdurski

    Radca Prawny
    lwojtczak

    Łukasz Wojtczak

    Informatyk

    Tel: +48 62 76 36 114
    Kom: +48 883 317 024
    mail: lwojtczak@rbb-stal.com.pl

    lwachowiak

    Łukasz Wachowiak

    Informatyk

    Kom: +48 882 349 510
    mail: lwachowiak@rbb-stal.com.pl

    asokolowski

    Adrian Sokołowski

    Informatyk

    Tel: +48 62 76 36 114
    Kom: +48 532 513 581
    mail: asokolowski@rbb-stal.com.pl

    Wielkość czcionki
    Tryb kontrastowy