Skip links

Dołącz do naszego zespołu!

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ, ALBO ZADZWOŃ +48 (62) 763 61 13

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Opis stanowiska:
• nadzór nad procesem reklamacji od Klientów, przygotowywanie raportów 8D,
• tworzenie oraz weryfikacja dokumentacji jakościowej- procedury, instrukcje, plany kontroli, schematy,
• przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
• reprezentowanie firmy na audytach Klientów,
• nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia,
• przeprowadzanie audytów procesu (VDA 6.3),wyrobu (VDA 6.5), oraz systemu zgodnie z IATF16949.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• znajomość normy  ISO 9001:2015,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• Inicjowanie oraz udział w procesie rozwiązywania problemów jakościowych wewnętrznych oraz zewnętrznych,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość metod RCA oraz Problem Solving,
• umiejętność pracy w zespole i ukierunkowanie na potrzeby klienta

Dodatkowe atuty:
• doświadczenie w pracy w branży automotive.
• znajomość narzędzi jakościowych i statystycznych: APQP, PPAP,FMEA, SPC, MSA
• wiedza z zakresu IATF 16949.

Firma zapewnia:
• pracę w stabilnej firmie dbającej o swoich pracowników,
• szkolenia w siedzibie firmy,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia do pracy.

HANDLOWIEC

Nasze wymagania:
• wykształcenie minimum średnie, (mile widziane techniczne)
• doświadczenie w sprzedaży produktów stalowych
• prawo jazdy kategorii B
• umiejętność obsługi komputera
• duża mobilność, dynamiczność i dyspozycyjność
• podstawowa znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

• pracę w stabilnej firmie dbającej o swoich pracowników
• szkolenia w siedzibie firmy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia do pracy

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: groszak@rbb-stal.com.pl
W tytule maila prosimy wpisać stanowisko.

RBB – STAL sp. z o.o. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RBB-Stal sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.